TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Hakkımızda

Planet GmbH Sirketler Grubu Murat & Serkan HOS kardesler tarafindan Merkezi Isvicre de olmak üzere 2004 yilinda kurulmustur.

Bünyesinde, Planet Ticari Danismanlik, Planet Emlak Danismanligi, Planet Finans, Planet Seyahat Acentasi, Planet Sigorta, Planet Hukuk Danismanligi sirketi olarak farkli branjlar da hizmet vermek amacli kurulan bir aile sirketidir.

Sirketin ayni yillarda Türkiye ayaginda ise Serkan Hos kontrolünde Planet Turizm & Insaat isminde ilk Ticaretine; Insaat Elektrik Taahhüt, Tekstil, Servis Tasimaciligi ve Rent A Car olmak üzere Bursada hizmet vermeye baslamistir.

2012 yilinda ise Global büyümenin etkisi ile sirket Istanbul`a tasinma karari almis ve Kurtköy de kendi binalarinda olmak üzere ticaretlerine devam etmektedir.

Planet Turizm & Inşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaat ve turizm de değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

Ödeme Yöntemleri
https://www.planet-rentacar.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -